Hakkımızda

TIR alım satımında en uygun bağlantı
Şirketler genel anlamda TIR alımında internet üzerinden alışveriş yapmayı tercih ettikleri gibi, özel iş sahipleride dijital yöntem ile tırlarına ulaşmıştır.  TIR alım satımında en mükemmel elektronik ticaret platformu Tirpazari.com!

Ama sadece TIR alım satımı degil, tüm otomotiv ile ilgili alım satımlarınızı Tirpazari.com’dan kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni veya ikinci el ticari araçlarınızı, çekici ve dorselerinizi, romörklerinizi, İş makinelerinizi ve diğer motorlu araçlarınızı kolaylıkla sitemizden satabilirsiniz.

Özel aracınızı mı satmak istiyorsunuz? O da sorun değil! Birçok özel ve ticari araç Tirpazari.com sayesinde sahibini memnun etmiştir!

Her türlü nakliyat aracı
Çoğu araç siteleri sadece bir ya da iki tür araç türü satışı olanağı vermektedir. Tirpazari.com`da ise her tür aracınızı satabilirsiniz:

Her tür araç satışından yanısıra iş makineleri ve her tür otomotiv/makina yedek parçalarınızı da Tirpazari.com`dan satabilirsiniz.

Marka filtrele
Birçok özel araç alıcıları aramalarını Marka ismi ile yapmalarından dolayı, Tirpazari.com da kolaylıkla kullanabileceğiniz özel Marka filtremizi dahil ettik.  Bu şekilde DAF, Scania, IVECO ve Volvo gibi markalari kolaylıkla filtreleyebilirsiniz. İlan ile ilgili tüm sorularınızı bizimle irtibata geçerek bize sorabilirsiniz. Bu şekilde size en uygun şekilde ilan ve ilan gorselleri/fotoğrafları ile ilgili önerilerimizi sunabiliriz.

Üye ol
Sadece üye olmanız yeterli. Üye olup ilanınızı verdiğiniz andan itibaren ilanınız ‘tüm dünyaya sunulmaktadir’! Evet…yanlış okumadınız: Tirpazari.com 20 (!) den fazla ülkede aktif olup uluslararası electronic ticarette bir numaradir! Ürününüzü/aracınızı bu şekilde diğer alım satım sitelerinden farklı olarak dünyaya açılarak ve bu şekilde potansiyelinizi arttırarak daha çabuk satabilirsiniz.

Dünya ayaklarınızın altında!
Milyonlarin seçeneği Tirpazari.com cesitli kitalarda ve Ortadoğu ile Afrika'nın ‘işlek’ bölgelerinde aktif olduğundan dolayi ilanlarınızı o ülkenin dili, üslubu ve iletişimine en uygun şekilde sunabilme imkanını sağlar. Uluslararası araç alım satımında kaçınılmaz seçim haline gelen Tirpazari.com ile sadece TIR ve ticari araçlarınızı degil, her tür araç ve profesyonel is makinalarınızı ve yedek parçalarınızı alıp satabilirsiniz.

TIR`mi almak istiyorsunuz? Marka ismi ile filtrele!
TIR alım satımında marka ismi önemli olduğu gibi, makina alım satımında da marka isminin vurgulanmasi önemlidir. Bu nedenle uluslararası temsilimize filter sistemi ekledik. Dünyanin her yerinde herkes bu şekilde kendi dilinde uluslararası, DAF Trucks ve Scania Trucks gibi, tir markalarini kolaylikla filtreleyebilir. Caterpillar,JCB, Kubota ve Bobcat kazıcıları ve Hyster gibi markalar bu şekilde daha kolay aranilabilir.

Yöresel güven(ce) sağlamak…
Normalinde yurtdışından nakliyat aracı satın almak dil bariyeri söz konusu olduğundan güvence ve güvenilirlik ister. Bu nedenle Tirpazari.com`u çeşitli dillerde kullanılabilir hale getirdik. Böylelikle hem satıcı hem alıcı olarak çok daha kolay ve güvenilir şekilde araç alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
 

Sınırsız ağ ve iletişim imkanları
Tirpazari.com`un senelerce ağ ve iletişim konusundaki deneyimi sayesinde daha kolay bulunabilme ve böylelikle daha fazla satış imkanina sahip olabilirsiniz. Alıcı olarakta uluslararası tecrübemiz sayesinde daha kolay amaciniza ulaşabilirsiniz. Bu konuda aynı zamanda yalnız değilsiniz. Ticari araç, kazıcı ve tarım aracı mı lazım? Size derhal uluslararası ağımız sayesinde yardımcı olacağız! Kendi ülkenizdeki satışlarınız ve satış imkanlarınız asgari mi? Diğer ülkelerdeki talep ve satış olanaklarını araştırıp sizi bu alıcılara ulaştırabiliriz!

TIR alım satımı yöresel ve bolgesel sunumu ile çok daha güvenilir!
Uluslararası TIR ve kamyon ticareti özel geliştirdiğimiz çeşitli dillerde sunduğumuz sitemiz sayesinde  çok daha özgün ve popüler! Müstakbel alicilar Tirpazari.com sitemizin kendilerine güvenilir şekilde sunulmasından dolayı daha çok hoşnut olurlar. Özel ve göze güzel gelirliği sayesinde Tirpazari.com`a girisinizi kolaylıkla ücretsiz yapabilirsiniz. İyi okudunuz: Tirpazari.com üyeliğiniz ücretsizdir!

Kolay ve uygun fiyata TIR satışı
Tirpazari.com ailesi olarak uluslararası nakliyat piyasasının zorluklarının bilincindeyiz. Bu nedenle üyeliğiniz tamamen ücretsizdir. Tirpazari.com`un size hiçbir şekilde gizli tarife uygulaması olmayacaktır.  Üyeliğinizi durdurmak istediğiniz takdirde bile herhangi bir ödemeye tabi tutulmayacaksınız.

Sırayla Tirpazari.com faydaları
Şirketlerin ve şahısların TIR satımında sitemizi tercih etmelerinin başlıca nedenleri uygun fiyatlarimiz, kolaylıkla ilan verebilme imkanı ve ilanlarin dünya çapındaki uzantisi. %100 başarı garantisi! Aynı şey tabii ki diğer araç alım satımında da geçerli. Hic tereddüt etmeden hemen Tirpazari.com`a üye olun ve çeşitli yararlarından sizde hemen faydalanın:

• kendi dilinizde ve güvenli bölgenizde kolaylıkla ilanınızı verin  kategori, marka, model, yapım yılı, yakıt türü,  şanzıman ve ülke;
• İlanınıza 8 adete kadar fotoğraf ekleyebilme imkanı!
• sınırsız ilan verebilme imkanı: dilediğiniz miktarda ilan verin.
• tüm ilanlarınız tercüme edilir
• dünya çapında görüntülenme/tanıtım
• çok uygun fiyata elektronik afiş/reklam verebilme imkanı

İkna edildiniz mi?
Hemen Tirpazari.com`a üye olun ve derhal başarılı uluslararası alım satımından sizde faydalanın. Daha fazla bilgi icin lutfen bizimle irtibata geçiniz: biz daima yanınızda olacağız.

TIR satışı hakkında herşey Tirpazari.com`da
Tir satımı hiçbir zaman bu derecede etkili ve kolay olmadı. Tirpazari.com`un uluslararası ağı sayesinde artık satıcılar doğrudan doğruya nakliyat aracı alıcılarına ulaşabiliyor. Tirpazari.com 10 ülkede aktif ve ilanlar çeşitli dillerde okunabilmekte. Sonuçlar da çok net. Dünya çapındaki hizmetimiz ve ilanlarınızın gorünebilirligi sayesinde sizde sükseye ulaşabilirsiniz. Hemen bizimle irtibata geçin, ilanlarınızı derhal yayınlayalım.

Dünya çapında arz ve talep
Tirpazari.com benzersiz şekilde uluslararası nakliyat aracı arz ve talebini bir araya getirmekte. Ister kamyon ticareti olsun, ister ikinci el ticari araç veya malzeme satışı olsun : biz alıcı ile satıcı`yı bir araya getirmekte uzmanız. Alıcı olarak ülkenizdeki fiyatları  böylelikle dünya piyasasındaki fiyatlarla kolaylıkla kıyaslayabilirsiniz.

Tirpazari.com bu şekilde en uygun nakliyat aracını en uygun fiyata bulabilmenizde yardımcı olacaktır. Satıcı mısınız? Size en uygun müşteri ve alıcıları dünya çapındaki geniş ağımız sayesinde bulabiliriz.

Araç uzmanları ve internet ticareti
Tirpazari.com`daki elemanlar sadece nakliyat –ve araç sektöründe uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu yüzden kamyon, TIR, dorse, treyler, römork ve ticari araç hakkında bilgi ve uzman sahibiyiz. Bunun yanı sıra Tirpazari.com internet ticaretinde uzmanlik sahibidir. Sizin için mükemmel bir kombinasyon. Sizi dünya çapındaki nakliyat aracı piyasasında çok güçlü bir şekilde profilleyebiliriz. Bunuda çeşitli web sitelerine bağlantılarımız  sayesinde gerçekleştirebiliriz. Tüm dünyadaki potansiyel alıcılar bu şekilde sizin tırlariniza talep olabilir.

İlanlarınız ile Tirpazari.com`da başarıya ulaşın
İkinci el veya yeni nakliyat aracınıza uygun alıcı mi arıyorsunuz ? Tirpazari.com ile bunu garantilemiş olursunuz. Bir veya birkaç ilan sunup bütün stoklarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz. Bunun yanı sıra Tirpazari.com`da hiçbir sınırlama yoktur: sınırsız ilan verebilip ilan başına tam 14 adet fotoğraf ekleyebilirsiniz. Çok uygun tarifeye anında ürününüzü sergileyebileceğiniz mukemmel bir sergi salonu sahibi olabilirsiniz. Potansiyel alıcı ilgi duyduğu anda doğrudan doğruya sizinle irtibata geçecektir. Mükemmel değil mi? Hiç tereddüt etmeden araç ilanınızı hemen bugün verin. Sorularınız varsa lütfen bizimle irtibata geçin. Önerilerinizi de bize iletirseniz memnun oluruz.